Komunikat w sprawie zagospodarowania terenu zielonego
Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, że aktualnie prowadzimy konsultacje z Lokalnymi Jednostkami Ochrony Przeciwpożarowej, jak również z pozostałymi jednostkami odpowiedzialnymi za ochronę przeciwpożarową.
W przypadku uzyskania pozytywnej opinii oraz wymaganych zgód, wskazany na zdjęciu fragment terenu zostanie ogrodzony w sposób, który został już Państwu wcześniej zaprezentowany.
Dlaczego podjęto takie działania?
Na terenie tym znajdują się główne skrzynki rozdzielcze dla alejek od 1 do 4. W związku z powyższym, miejsce to stanowi kluczowy punkt infrastruktury i ze względów bezpieczeństwa oraz technicznych absolutnie nie jest objęte zgodą na parkowanie.
Niestety, część Działkowców posiadających działki w okolicy tego zielonego placu regularnie wykorzystuje go jako dzikie miejsce parkingowe – po mimo zwracania uwagi, TE SAME AUTA – TO SAMO MIEJSCE, jak widać, niektórzy państwo nie respektują kierowanych do was informacji. Dzieje się tak mimo faktu, że osoby te posiadają wyznaczone miejsca postojowe na terenie własnych działek.
Ważne: Ponieważ dotychczasowe prośby, upomnienia i próby polubownego rozwiązania problemu nie przyniosły żadnego skutku, a zasady są w dalszym ciągu ignorowane, jedynym skutecznym rozwiązaniem pozostaje fizyczne odgrodzenie tej przestrzeni.
O dalszych krokach i terminach realizacji prac będziemy Państwa informować na bieżąco po zakończeniu rozmów ze służbami ratunkowymi.
Z poważaniem,
Zarząd ROD Kamieniec









